ЦСКА би Пирин само с 2:1, отборът показа големи колебания

ЦСКА спечели с 2:1 домакинството си на Пирин в предпоследния мач от 12-ия кръг на efbet Лига, веднага след паузата за национални отбори.

В рамките на седем минути през първата част двата отбора си вкараха и трите гола. „Червените“ поведоха с точно изпълнена дузпа на Дюкенс Назон и попадение на Браян Морено. Пирин успя да отвърне чрез Иван Тасев, но така и не съумя да се добере до равенството.

След кратката голова вихрушка мачът се успокои. „Армейците“ контролираха събитията на терена и не дадоха много шансове на гостите. ЦСКА пропусна да вкара трети гол, пропуски направиха обаче и „орлетата“.

Официален дебют за столичани направи арменецът Жираир Шагоян, който стартира от първата минута и направи добро впечатление, преди да отстъпи мястото си на Дауда Бамба.