ЦСКА не се затрудни с Берое и завърши с успех в efbet Лига

ЦСКА победи Берое с 2:0 в мач от последния 31-и кръг от Шампионската група на efbet лига.

Двубоят беше последен за капитана на ЦСКА Петър Занев, който получи плакет от ръководството преди началото.

„Червените“ поведоха рано-рано с попадение на Жорди Кайседо с глава. Десет минути по-късно гостите от Стара Загора удариха греда след удар на Коне, а до края ба полувремето имаха и претенции за дузпа за падане на Александър Василев в наказателното поле на ЦСКА.

В началото на втората част „армейците“ шокираха Бероес втори гол, дело на Тиаго, разписал се с удар от границата на наказателното поле.

До края Хасани за Берое и Митков за ЦСКА стреляха опасно към противниковите вратари, но резултатът остана непроменен.

Играта беше спряна за около 5-6 минути в 82-ата заради изсипалата се градушка над София, но двубоят все пак завърши.

Така ЦСКА успя да завърши сезона с победа, след двете поражения в последните си два мача (0:1 от ЦСКА 1948 и 0:2 от Локо (Пловдив), но остана на две точки зад „смърфовете“ и е на трета позиция в крайното класиране на efbet лига през този сезон.