Кошмар за Левски! Славия би „сините“ и на „Герена“!

Славия обърна Левски и победи с 2:1 насред стадион „Георги Аспарухов“. „Белите“ вкараха гол в 3-ата минута, който не бе зачетен. Ивелин Попов отбеляза гол в 20-ата минута, а в началото на второто полувреме той изпусна дузпа. Емил Виячки и Ерол Дост отбелязаха два гола, с които обърнаха резултата.

Така серията на Левски от мачове без победа продължи и набъбна на 7 мача. Тя започна именно със загуба от Славия на стадион „Александър Шаламанов“, след това последнаха 5 поредни ремита и се стигна до нова загуба от Славия.

Още в 3-ата минута Славия вкара гол, който обаче не бе зачетен заради засада. В 20-ата минута обаче гол на „сините“ бе редовен. Ивелин Попов отбеляза с глава, след като получи центриране от Цунами.

В 54-ата минута Левски получи дузпа за игра с ръка на Галин Иванов. Ивелин Попов обаче стреля, а Светослав Вуцов спаси по перфектен начин шута на Ивелин Попов.

В 77-ата минута „белите“ изравниха. След центриране от ъглов удар, топката бе изпратена на задна греда. Шеху игра с глава и буквално сервира топката на крака на Емил Виячки, който от воле изпрати топката в мрежата за 1:1.

В 90-ата минута Славия поведе. „Белите“ направиха страхотна атака, Галин Иванов направи феноменален пас с пета към Ерол Дост и юношата на Лудогорец посече Левски с удар извън наказателното поле.