Шоу в Кърджали: ЦСКА 1948 вкара цели 6 на Арда

ЦСКА 1948 спечели с впечатляващото 6:3 гостуването си на Арда в Кърджали от втория плейофен кръг от битката за баража за място в Лигата на конференциите.

Домакините поведоха в резултата още в началото след автогол на защитника на столичани Александър Александров, но още до 35-ата минута съумяха да обърнат резултата, след което преднината им набъбна още повече, а до края публиката на стадиона в Кърджали видя цели 9 попадения.

Опитният футболист на ЦСКА 1948 Галин Иванов блесна с хеттрик. Той вкара в 44-ата, 58-ата и 70-ата минути, а по веднъж точни за тима на Николай Киров бяха Ивайло Чочев (32), Марио Топузов (35) и Емил Мартинов (63).

За Арда, воден от Стамен Белчев, освен автогола на Александър Алексадров, вкараха още Светослав Ковачев в 48-ата минута и появилият се на смяна през втората част Иван Коконов, който се разписа в 68-ата.