Нафтата обърна и победи Хебър в Бургас за ЧРД на шефката!

Нефтохимик поднесе възможно най-добрия подарък за рождения ден на своя президент Анелия Златкова.

В среща от 29-ия кръг на Втора лига „шейховете“ направиха гигантска крачка към спасението, след като осъществиха зрелищен обрат над силния тим на Хебър – от 0:1 до 2:1.

Още във 2-ата минута гостите стигнаха до гол чрез Евгени Игнатов – Бамзе, но бургазлии успяха да се окопитят и да вземат трите точки.

Брахими изравни две минути преди почивката, а в 85-ата минута на двубоя Уилсон донесе трите точки на бургазлии.

По този начин отборът събра 20 пункта и има същия брой точки като Локо (Горна Оряховица).

При победа в следващия кръг над Янтра в прекия мач между двата тима бургазлии ще си осигурят до голяма степен спасението.