Драма в Разград! Лудогорец се провали в самия край срещу Царско село

Шампионът Лудогорец изпусна победата над Царско село у дома в мач от 9-ия кръг на efbet Лига – 1:1. Ихинио Марин даде преднина на тима на Павел Върба, разписвайки се от дузпа в 28-ата минута, а в 94-ата Лъчезар Балтанов наказа Пламен Илиев, донасяйки точката за отбора на Любослав Пенев.

Малко преди края Клаудиу Кешерю не успя да вкара от бялата точка, след като дебютиралият за шампионите Кирил Десподов изработи 11-метров наказателен удар.

Националът ни беше резерва в срещата с Царско село, а Върба го пусна в игра в 55-ата минута на мястото на Бернард Текпетей. Десподов се включи силно и засили нападателната мощ на домакините, които обаче пропуснаха редица положения и в крайна сметка взеха само точка от Царско село.