Много жалко! Гол в 93-ата минута ни лиши от победа над Ирландия

Националният отбор по футбол на България не успя да победи Република Ирландия в дебютния мач от надпреварата Лига на нациите, след като мачът завърши 1:1.

Родните „лъвове” водеха в срещата до третата минута от добавеното време на срещата, когато Шейн Дъфи с глава от корнер изравни резултата в центъра на София.

В 56-ата минута Божидар Краев даде аванс на българите след перфектен пас на Тодор Неделев, но с един от малкото си шансове островитяните спечелиха точка при визитата си в нашата столица.

Селекционерът ни в последните минути направи принудителна смяна чрез Петър Занев, който се контузи, а на негово място влезе Пламен Гълъбов.

Изключително лошо впечатление направи, че при постройката за гола на ирландците нашият национален отбор нямаше хора на двете гради на вратата на Георгиев, след което падна гола за гостите.