Общество
Ужас! Автомобил изгоря на автомагистрала „Хемус“

Автомобил изгоря на автомагистрала „Хемус”, съобщава БНТ.
Инцидентът в станал днес, около 11 часа, малко след излизане от София, на 35-я километър в посока Варна.
Към момента няма данни за катастрофа или пострадали.



