Меси с два гола и асистенция за успех на Интер Маями

Лионел Меси за пореден път поведе Интер Маями към успех. Този път „чаплите“ победиха Нешвил в първенството с 3:1.

Още във втората минута Франко Негри си вкара автогол, но девет минути по-късно Меси се възпозлва от карамбол в наказателното поле и изравни.

Малко преди почивката осемкратният носител на златната топка центрира от ъглов удар, а Серхио Бускетс отбеляза много трудно попадение с глава, за да направи пълен обрат.

През втората Лео Меси изпълни точно дузпа в 81-ата минута и реши срещата в позла на своя тим.

В класирането Интер Маями е лидер с 18 точки, но и с повече мачове от преследвачите си. Нешвил пък заема 25-а позиция с едва 7 пункта.