Браво! Мъри започна ударно с Гьозтепе в Турция

Гьозтепе победи Тузласпор с 2:0 у дома на стадион „Гюрсел Аксел“ в мач от 13-ия кръг на турската втора дивизия.

Дебют начело на „Гьоз Гьоз“ направи бившият треньор на Левски Станимир Стоилов, за когото това бе първи мач от 8 април при победата на „сините“ с 1:0 над Локомотив София.

Гьозтепе бе в серия от две загуби преди дебюта на Мъри, а с успеха събра 23 точки на четвъртото място във временното класиране, на шест зад зоната за директна промоция в елита на Турция. Тузласпор е в зоната на изпадащите, на 16-о място, с 11 точки.

Първото полувреме премина тотално под диктовката на Гьозтепе, но попадение във вратата на гостите не падна. През втората част Ялчън Каян отбеляза два гола в рамките на четвърт час, разписвайки се в 49-ата и 64-ата минути, с което донесе първи три точки на Стоилов в Турция.