Илич беснял след дербито: С тази игра няма да стане!

Треньорът на ЦСКА – София Саша Илич е бил бесен от поведението на своя отбор по време на дербито с Левски (0:0) в понеделник, пише „Тема Спорт“.

„Червените“ изиграха слаб мач и стигнаха до точката благодарение на вратаря Густаво Бусато, който спаси дузпа на Ивелин Попов в последната минута.

Представянето на отбора бе безлично, като през първото полувреме той нямаше точен удар, а след почивката ситуацията също не се промени особено. Затова и след мача Илич сериозно се е накарал на отбора.

„С тази игра няма как да стане. Как да станем шампиони, ако играем по този начин“.

Сърбинът е останал крайно разочарован от факта, че футболистите му са влезли в мача страхливо и е липсвала инициативност и поемане на отговорност. Това е попречило и за изпълняване на указанията, дадени от специалиста.

„За да се бориш за трофеи, трябва да играеш офанзивно“, бяха думите на Илич още с идването му на „Армията“. Нищо от това не се видя срещу „сините“.

След двубоя сърбинът успя да сдържи нервите си и защити отбора си пред медиите, като се изказа доста премерено и дипломатично. В съблекалнята обаче той ясно е показал недоволството си и думите му към отбора са били критични.