Илич: Най-важното от мача с Ботев бе победата

Саша Илич даде своя коментар след победата на неговия ЦСКА в гостуването на Ботев Пловдив, спечелено от „армейците“ с 1:0 след гол от точно изпълнена дузпа на Дюкенс Назон.

„Днес бе един двубой, в който имаше повече битка и то срещу отбор, който бе подготвен фантастично физически. През първото полувреме имаха две положения, които можеха да отбележат. През втората част влязохме изключително добре и агресивно. И футболистите, които се появиха като смени, добавиха нужната енергия, за да стигнем до победата.

Тук за всеки един отбор ще е изключително трудно да играе. Това е само стъпка за нас. Повярвайте ми винаги искам да играем по-добре, но съм доволен от желанието и трите точки“, сподели специалистът.