Безобразен ЦСКА не успя да победи 10 от Македония ГП

ЦСКА започна с груба грешка участието си в евротурнирите, след като не успя да победи скромния Македония Гьорче Петров в мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите, завършил 0:0 в Скопие.

Така след седмица „армейците“ ще трябва задължително да победят съперника си на стадион „Българска армия“, за да не отпаднат още на старта на европохода си през тази кампания.

Двата отбора направиха много слабо първо полувреме, в което нямаше нито един точен удар в очертанията на двете врати. В добавеното време обаче Матеус Лемос бе изгонен за втори жълт картон и така Македония ГП трябваше да играе с човек по-малко цяло второ полувреме.

След почивката хората на Саша Илич доминираха, но ясно се видя головата немощ на „армейците“, които дори с човек повече не успяха да преодолеят Християн Стевковски и защитата пред него.