Изненада! Левски не успя да победи Созопол в контрола

Левски направи 1:1 в контролна среща с втородивизионния Созопол. Билал Бари откри резултата за „сините“ в 39-ата минута. Резервата Тома Ушагелов изравни в 82-ата минута.

В 11-ата минута Радослав Цонев пусна отличен пас към Георги Миланов, който стреля към вратата на Стамен Бояджиев, но топката мина над напречната греда. Малко по-късно Михайлович опита пас към Уелтън, но той не успя да играе с топката.

След отлично изпълнен пряк свободен удар в 19-ата минута Цонев удари страничната греда на вратата на Созопол. Шест минути по-късно Илиян Стефанов стреля опасно, но топката не намери целта. В 29-ата минута отново Левски организира опасна атака, но топката отново не навести вратата.

В 34-ата минута Уелтън стреля опасно, но топката мина на сантиметри встрани от вратата на Созопол.

Левски откри резултата с гол на Бари в 39-ата минута, след като Уелтън пусна отличен пас в наказателното поле и нападателят на „сините“ се разписа с удар от границата на малкото наказателно поле.

В 47-ата минута отново Левски опита интересна атака, но отново топката не намери целта. Малко по-късно Илиян Стефанов стреля добре, но вратарят на гостите се справи, а при добавката и Миланов не сполучи.

Яни Николов получи два жълти картона и трябваше да напусне терена, но гостите продължиха да играят с 11 души, след като на терена влезе нов играч на Созопол в лицето на Андреев.

В 68-ата минута Миланов стреля опасно, но топката мина встрани от вратата. Минута по-късно Станимир Стоилов пусна в игра 6 момчета от Академията на Левски.

Созопол изравни резултата с гол на Тома Ушагелов в 82-ата минута, той съумя да преодолее трима от играчите на Левски по пътя към вратата и с добре насочен удар възстанови равенството. Две минути по-късно Ивайло Марков стреля добре, но вратарят Рахнев спаси.

Така в крайна сметка двата тима не излъчиха победител, завършвайки 1:1.