Левски вкара три на Пирин при представянето на отбора

Левски победи Пирин Благоевград с 3:1 в проверка играта на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов“. „Сините“ откриха резултата в 8-ата минута на мача. Карачанаков изравни резултата в 48-ата минута, след което започна да дразни публиката, а няколко от феновете на „сините“ навлязоха на терена.

След прекъсване от около две минути мачът беше подновен. Само пет минути по-късно Костадинов отново изведе Левски напред в резултата. В 89-ата минута Бари вкара втория си гол в мача, за да оформи крайния резултат. Михайлович нацели и страничния стълб на вратата на „орлетата“.

Преди двубоя „сините“ представиха новите си попълнения Ноа Сонко Сундберг, Вандерсон Цунами, Уелтън, Филип Кръстев и Келиан Ван дер Каап.

Левски започна добре двубоя и в 8-ата минута Димитър Костадинов намери добре Марин Петков, който от своя страна намери Бари, който се разписа. До почивката двата тима не успяха да вкарат нови голове.

В 48-ата минута Антон Карачанаков изравни резултата за Пирин, започна да дразни публиката, а няколко от феновете на „сините“ навлязоха на терена. След прекъсване от няколко минути двубоят продължи.

Димитър Костадинов направи резултата 2:1, след като в 52-ата минута на празна врата от няколко метра прати топката в мрежата. Пет минути по-късно Левски беше близо до трето попадение след брилянтна атака. Костадинов „копна“ технично топката за Михайлович, който шутира в десния страничен стълб.

Левски направи резултата 3:1 в 89-ата минута, след като Кордоба намери добре Бари и той реализира, за да оформи и крайния резултат.