Левски се върна към победите и закотви Царско село на дъното

Левски победи Царско село с 1:0 в мач от 17-ия кръг на efbet Лига. Билал Бари беше точен в 43-ата минута, реализирайки от няколко метра, а това донесе успеха на „сините“. Царско село на три пъти нацели гредите зад Николай Михайлов. След този успех Левски остана ан 8-ото място с актив от 22 точки, Царско село е на дъното с 11.

Срещата започна много динамично и в рамките на само десетина минути пред Николай Михайлов вреше и кипеше. Още във втората минута Балтанов стреля добре, но Михайлов се справи с вещина. Малко по-късно и гредата помогна на „сините“. В 9-ата минута Михайлов отново се справи с опасност пред вратата си. В 36-ата минута отличен удар на Димо Бакалов разтресе гредата.

При една от опасните си атаки Левски стигна до гол. В 43-ата минута Бари беше на точното място и от няколко метра реализира.

През втората част нова греда помогна отново на „сините“, ударът беше на Стеванович. До края на двубоя и двата тима пропуснаха от изгодни ситуации, но нови голове не паднаха и Левски ликува.