Голям проблем за ЦСКА, Йомов е под въпрос за Зоря

Георги Йомов е под въпрос за гостуването на ЦСКА на Зоря в Лигата на конференциите.

Срещата е в четвъртък, а крилото е с контузия, която най-вероятно няма да му позволи да играе в Украйна, пише „Мач Телеграф“.

Интересното е, че Йомов получи травма при най-доброто си действие онзи ден срещу Локомотив Пловдив. Той подаде към Йоан Баи с външен фалц за гола на французина в 84-ата мин. оформил крайното 1:3, а секунда след това падна на тревата и поиска смяна.

Първоначално от щаба на „червените“ се изплашили, че контузията е много сериозна, но прегледът вчера сутринта показал, че положението не е толкова страшно. Очаква се Георги Йомов да тръгне с тима за Украйна, но е по-вероятно да не играе срещу Заря.

Нападателят Чарлс Бисмарк вече тренира с тима, след като дълго време се възстановяваше от травма, но е по-вероятно да не играе в четвъртък. Мачът със сигурност пропуска и Карол Метс, който няма картотека за евротурнирите.