Скука във Враца: Ботев и Черно море врътнаха 0:0

Ботев (Враца) и Черно море завършиха при резултат 0:0 своя двубой от 12 кръг на efbet Лига. Срещата на „Христо Ботев“ предложи много положения пред двете врати, но нито едно попадение.

„Моряците“ бяха по-добрият отбор през първото полувреме и може да съжаляват за изпуснатите възможности. Леандро Андраде на два пъти не успя сда реализира, като  бе отчаян от реакциите на Красимир Костов. Зе Гомше и Родриго също не успяха да преодолеят от отлични ситуации стража на домакините.

През второто полувреме врачани се разиграха. Мартин Николов разтресе гредата, а гол на Чавдар Ивайлов бе отменен заради засада.

В добавеното време на срещата пък Стефан Велев пропусна да донесе победата на Черно море, след като от няколко метра не уцели празната врата.

Ботев (Враца) няма победа вече 10 двубоя във всички турнири. Тимът е на 10-о място с 11 точки, докато „моряците“ са на пето място с 18.