Фантастична Пиронкова влезе в основната схема в Маями

Цветана Пиронкова влезе в основната схема на турнира в Маями след победа с 6:0, 6:3 над беларускинята Олга Говорцова за малко повече от час и записа шеста победа в седмия мач помежду им.

Българката разби опонентката си в първия сет, като я проби на три пъти за 6:0 за 24 минути.

Вторият сет беше далеч по-оспорван и при 1:1 Пиронкова допусна пробив, но го върна в следващия гейм (2:2). Пловдивчанката поведе с 4:2 с втория си пробив в сета, за да се стигне до крайното 6:3.

Припомняме, че снощи Пиронкова записа първия си успех на турнира след 2-0 (7:6, 7:6) над американката Катрин Макнали и все още няма загубен сет в Маями.