Черно море си тръгна с точка при визитата на Монтана

Черно море завърши 1:1 при гостуване си на Монтана в мач от 22-ия кръг на efbet Лига.

“Моряците” определено могат да съжаляват, че не взеха трите точки в тази среща, тъй като бяха по-добрия отбор на терена през цялата среща.Черно море отправи първия точен удар в една от двете врати.

В 7-ата минута Васил Панайотов стреля от дистанция, но право в ръцете на Макенджиев.

В 13-ата минута “моряците” създадоха първата си чиста възможност в срещата.Зе Гомеш се озова на позиция и стреля, но Макенджиев се справи със ситуацията.

В 19-ата минута домакините удариха греда от пряк свободен удар, изпълнен от Тасев.

В 35-ата минута Зе Гомеш получи топката в наказателното поле, завъртя се и стреля, но кълбото се отби в крак на бранител. При добавката Илиан Илиев стреля от въздуха, но покрай вратата.Две минути по-късно Панайотов отправи удар, но стражът на домакините спаси.

В последната минута на първата част Тони Тасев отправи удар към вратата на Черно море, но бранител изчисти в корнер.В 59-ата минута Цветомир Панов с остър пас по земя намери Вилела в наказателното поле, който стреля, но не успя да намери добре топката и тя излезе в аут.

В 66-ата минута след два поредни корнера за Монтана, Сенхаджи успя да открие резултата. В 76-ата минута след добър пробив на Родриго Вилела, топката стигна до Зе Гомеш, който стреля без забавяне и реализира за 1:1.

В 81-вата минута Даниел Димов от няколко метра не успя да вкара, три по-късно Иса стреля от близо, но Макенджиев спаси.

До края на срещата варненци търсиха победата, но така и не успяха да вкарат втори гол.