ЦСКА 1948 и Левски не си вкараха голове в центъра на София

„Левски“ и „ЦСКА 1948“ не успяха да се победят и завършиха 0:0 на стадион „Васил Левски“.

„Сините“ започнаха мача с човек по-малко, тъй като Здравко Димитров имаше проблем с екипировката. Той се появи в игра в 43-ата секунда.

В 9-ата минута Рерас опита извеждащо подаване за Робърта, но нападателят на „сините“ не успя да стигне до топката. Две минути след това Робърта опита пас успоредно на голлинията, но Лазар Марин изби в корнер.

В 32-ата минута Денислав Александров центрира опасно в наказателното поле, където Марио Топузов отправи шут, но Живко Атанасов блокира удара му.

До края на полувремето двата тима разчитаха на здрави единоборства и до чисти голови положения не се стигна.

През втората част битката продължи да се води основно в средата на терена.

В 59-ата минута Тома Даске опита изстрел от дистанция, но топката прелетя доста над вратата на Наумов. В 63-ата минута Ангел Бастунов напусна игра за сметка на Димитър Митков. Две минути след това Шопов опита пас към наказателното поле, но Живко Атанасов изчисти.

В 69-ата минута Лазар Марин изчисти току пред голлинията удар на Мартин Райнов. Две минути по-късно Насиру Мохамед подаде към Билал Бари, но ударът на новото попълнение на „сините“ беше блокиран. В 72-ата минута Славиша Стоянович извърши първата си смяна, като извади Насиру Мохамед, за да вкара Мартин Петков в игра.

В 79-ата минута съдията Никола Попов първоначално посочи бялата точка, но след това се коригира и извади жълт картон за симулация на Димитър Митков.

До края на срещата двата тима продължиха битката в средата на терена, но до чисти положения и голове така и не се стигна.

ЦСКА 1948 – Левски 0:0