ЦСКА започна новия полусезон с победа над Славия

ЦСКА победи Славия с 1:0 в мач от седемнадесетия кръг на Първа лига. Мачът се игра на стадион „Славия“ при изключително тежки атмосферни условия с температура на въздуха -8 градуса и обилен снеговалеж.

През първото полувреме ЦСКА взе аванс с попадение на Али Соу, който в 24-ата минута се възползва от отличен пробив и подаване на Брадли Мазику. Така двата състава се оттеглиха на почивка при резултат 1:0  за червените.

През втората част Адалберто Пеняранда и Али Соу пропуснаха добри възможности да увеличат преднината на армейците и срещата приключи при резултат 1:0 за армейците.

В следващия мач ЦСКА посреща Черно море на стадион „Българска армия“. Двубоят е насрочен за 20 февруари (събота) от 17:30 часа.