Novapress – Директните новини Днес

ЦСКА 1948 обърна Миньор в неофициалния дебют на Кирилов

Новият треньор на ЦСКА 1948 Росен Кирилов стартира с победа начело на „червените“. При неофициалния му дебют елитният тим спечели с 2:1 срещу втородивизионния Миньор (Перник) в контролна среща. Проверката се игра в Правец.

Перничани, водени от Христо Янев, откриха резултата в 17-ата минута чрез Радой Божилов. През втората част играчите на ЦСКА 1948 стигнаха до пълен обрат. Първо Ангел Бастунов изравни в 65-ата минута, а Михаил Минков в 89-ата донесе успеха – 2:1.

Следващият официален двубой от efbet Лига на ЦСКА 1948 е гостуване на Славия – на 9 април от 19:30 ч. на стадион „Славия“. Дотогава „червените“ продължават подготовката си в Правец по време на паузата за мачовете на националните отбори.

Съставът на ЦСКА 1948: Димитър Тодоров, Димитър Савов, Михаил Минков, Емилиян Кръстев, Лазар Марин, Емануил Личев, Серкан Юсеин, Георги Русев, Николай Ганчев, Денислав Александров, Ангел Бастунов